Macetas , jarrones y floreros

Ollas Jardín, floreros y jarrones de hormigón son los adornos para el jardín , el paisaje en las terrazas y balcones .
En macetas , jarrones y floreros se pueden colocar diferentes composiciones de flores, arbustos y árboles. Macetas , jarrones y cuencos son las vallas de hormigón de acabado perfecto y postes de la cerca .
Te invitamos a hacer compras para es.DoDeko.pl

Ver como Parrilla Lista

Artículos 1-12 de 147

Fijar Dirección Descendente
 1. SKU: 2185 Florero - maceta - ánfora de hormigón
  71,43 €

  Un hermoso ánfora de hormigón - un jarrón y una maceta de jardín en uno - como elemento decorativo del jardín y la puerta de entrada.

  Saber más
 2. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  67,35 €

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Saber más
 3. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  64,29 €

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Saber más
 4. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  35,21 €

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Saber más
 5. SKU: 2220 Donica beczka duża
  39,80 €

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Saber más
 6. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  33,67 €

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Saber más
 7. SKU: 2222 Donica beczka mała
  27,55 €

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Saber más
 8. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Tan bajo como 62,27 €

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Saber más
 9. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Tan bajo como 71,23 €

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Saber más
 10. SKU: 2227 Nowoczesna donica-kwadrat
  Tan bajo como 75,71 €

  Donice z betonu architektonicznego powstały z myślą o aranżacji przestrzeni w ponadczasowym stylu. Stanowią stylowe elementy architektury ogrodowej, wyposażenia wnętrz i balkonów.

  Saber más
 11. SKU: 2228 Donica z betonu architektonicznego-nowoczesna
  Tan bajo como 111,55 €

  Charakterystyczna struktura donic z betonu architektonicznego sprawia, że potrafią współgrać z aranżacją każdego wnętrza. Ich surowy charakter, widoczna porowatość komponują się zarówno z zimnymi wnętrzami w stylu skandynawskim, jak i potrafią wypełnić ciepłą przestrzeń o żywych barwach.

  Saber más
 12. SKU: 2229 Kwadratowa wysoka donica w nowatorskim stylu
  Tan bajo como 156,34 €

  Donice z betonu architektonicznego są mrozoodporne, więc nie ma potrzeby przenoszenia ich na zimę do wnętrza, co jest dogodnością.

  Doniczki efektownie wyglądają w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach wnętrz, tarasów i ogrodów. Przyciągają uwagę swoim eleganckim, stylowym wyglądem.

  Saber más
Página
por página
Contact Us